Wolumen to firma o ugruntowanej, pozycji na rynku systemów wentylacji i klimatyzacji

Ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia na rynku prywatnym i instytucjonalnym (wcześniej pod nazwą Termoklima) oraz ponad pięć tysięcy zadowolonych klientów składają się na profesjonalizm realizowanych usług. Wolumen posiada autoryzacje na sprzedaż i serwis urządzeń wiodących, światowych producentów. Dzięki urozmaiconej ofercie firma proponuje tylko najlepsze i sprawdzone produkty.

Certyfikowana i w pełni profesjonalna kadra

Wolumen to także zespół certyfikowanych pracowników, który nieustannie inwestuje w podnoszenie kwalifikacji. Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne szkolenia techniczne i certyfikaty, które potwierdzają profesjonalne umiejętności techniczne w zakresie montażu i serwisowania urządzeń. Przekłada się to na wysoki standard realizacji zleconych projektów i pozytywne opinie klientów.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Ofertę naszej firmy kierujemy zarówno do osób prywatnych, przedsiębiorstw jak i jednostek instytucji samorządowych. Klimatyzacja i wentylacja najczęściej jest instalowana przez naszą firmę w następujących miejscach:

– w restauracjach, salach konferencyjnych, hotelach

– w apartamentach i rezydencjach

– w halach, magazynach, biurowcach

– w sklepach o różnej wielkości.

536-11516597
Ducted-vs-split-air-conditioning-825x510
FVXS-Floor-Standing-split-system-air-conditioners-Sunshine-Coast

Odbiorcy instytucjonalni i indywidualni

Coraz częściej systemy klimatyzacji i wentylacji wybierają szkoły, przedszkola, a także właściciele domów jednorodzinnych i mieszkań. Mając na uwadze zmiany klimatyczne i związane z nimi częste okresy wysokiej temperatury, skuteczna klimatyzacja i wentylacja to jedyny właściwy kierunek inwestycji. Zapewnia on wydajną pracę i komfortowy pobyt zarówno w miejscu pracy jak i w swoim własnym domu. W okresach chłodniejszych oferowane przez Wolumen rozwiązania pozwalają na cyrkulację powietrza i zapewniają optymalne ogrzewanie.

We współpracy z naszą firmą osiągną Państwo idealne powietrze w swoich pomieszczeniach.

Zapraszamy do współpracy.